Tekno Ray Solar Solarbaba Güneş Enerjisi Konferansına Katıldı

5765d8e7-a244-43ff-a8c1-63cb460d4681

Fotovoltaik Güneş Enerjisi Sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Tekno Ray Solar,  Solarbaba Platformu’nun 4-5 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müzesi’nde düzenlediği Solarbaba Güneş Enerjisi Konferansına katılım sağladı.

Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde tamamladığı 10 GES (Güneş Enerjisi Santrali) ile sektörde liderliğini sürdüren Tekno Ray Solar, 4-5 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze’sinde düzenlenen Solarbaba Güneş Enerjisi Konferansı’nda boy gösterdi.
Güneş enerjisi sektörün önemli firmaları ve gözlemcilerinin de yer aldığı 1. Solarbaba Güneş Enerjisi Konferansı’nda, güneş enerjisinin Türkiye’deki durumu ve geleceği, EPC firmalarının tecrübeleri, müşteri tecrübeleri, kurulum yapılırken dikkat edilecek hususlar ve finans kaynakları konuları ele alındı.
Yatırımcıların ve Güneş Enerjisi firmalarının bir araya geldiği Solarbaba Güneş Enerjisi Konferansında, Tekno Ray Solar Satış ve Planlama Koordinatörü Mehmet Özenbaş’ın “GES İnşaatı Sonrası Bakım ve Servisin Önemi”  konulu sunumu tüm katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.
Yedek parça ve genel stoklar için 30.000 m2’ye varan depo alanları, anlık uzaktan izleme, raporlama hizmetleri ile satış sonrası hizmet desteğinde de, gerek yatırımcılara gerekse işletme sahiplerine büyük avantajlar sağlayan Tekno Ray Solar, en kaliteli santralleri, en verimli tasarımları ve deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin her noktasında hizmet veriyor.
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN