solarex 2018 fuar

Güneş Enerjisi Fuarı Solarex 2018

5 -7 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Solarex İstanbul Fuarı, güneş sektörünün yatırımları için en çok tercih edilen ticari buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Bu yıl 11.’si düzenlenecek Güneş Enerjisi Fuarı Solarex, yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde güneş enerjisi sektörüne ivme katmaya devam ediyor. Güneş enerjisi teknolojileri ile ilgili çözümlerin sergileneceği Güneş Enerjisi Fuarı Solarex 2018, yurt içi ve yurt dışı güneş enerjisi sektörünün temsilcilerini bir araya getiriyor.

Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en büyük projelerine imza atan ve yatırımları ile sektörün dinamiklerine yön veren Tekno Ray Solar, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör temsilcilerini ve yatırımcılarını bir araya getirecek Solarex İstanbul Fuarı‘nda ziyaretçilerle buluşuyor.

Zemine ve Çatı Üstü Güneş Enerjisi Sistemlerinde “anahtar teslimi” güneş enerjisi santralleri kurulumu gerçekleştiren EPC firması Tekno Ray Solar, güneş enerjisi santral bakımı & işletme hizmetlerinin bir parçası olan modül, güneş paneli yıkama ve güneş paneli temizlik hizmetleri Ar-Ge faaliyetleri konusunda da sektöre öncülük ediyor.

GES işletme ve bakım hizmetleri sunan ve Türkiye’de yaklaşık 185 MW güneş enerjisi santraline imza atan Tekno Ray Solar, yurtdışı GES projeleriyle de  fotovoltaik enerji sektöründe faaliyetlerini sürdürüyor.
EPC ve Güneş Enerjisi Santrali proje geliştirme hizmetleri dışında işletme ve bakım hizmetleri konusunda da profesyonel ekibi ile müşterilerine hizmet sağlamaya devam eden Tekno Ray Solar, her santrale özel farklı bir işletme ve bakım hizmeti sunuyor.

Türkiye’nin en büyük EPC firması Tekno Ray Solar, Solarex 2018’de, 9. Hall B-02 / A03 nolu standa sektör deneyimlerini ve yeni teknolojileri ziyaretçiler ile paylaşacak.

Facebook
Google+
https://www.teknoraysolar.com.tr/gunes-enerjisi-fuari-solarex-2018
YouTube
LinkedIn

Solarex E-Bilet İçin Formu Doldur

Çatınızı Güneş Enerjisi Santraline Dönüştürün
Çatıya monte güneş enerjisi sistemleri, işletmelerinizin veya üretim tesislerinizin çatısında iç ihtiyaç elektriğinizi üreterek maliyetlerinizi azaltmanız için en ideal yöntemdir. Uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanan farklı çözümler sayesinde her türlü çatıya uygun özel projeler geliştiriyoruz. Sizlerin isteğine uygun tasarladığımız çatıya üstü güneş enerjisi sistemlerimiz ile kendi iç elektrik ihtiyacınızı karşılayabilir, öz tüketiminizden arta kalan ihtiyaç fazlası elektriğinizi 10 yıllık alım garantisi altında devlete satabilirsiniz.

Güneş Enerjisi Fuarı Solarex 2018

Solarex ile ilgili diğer içerikler

Solarex 2017

6-8 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Solarex fuarında güneş enerjisi sektörünün yurt içi ve yurt dışı temsilcilerinin yer aldığı  sektör mensupları ile bir araya geldi.
Türkiye’nin En Büyük Solar EPC Firması Tekno Ray Solar, bugüne kadar tamamlamış olduğu 170 MW toplam güneş enerjisi santral projesi, 2017 yılı içinde peyderpey işletmeye alınacağı güneş enerjisi sistemleri ile sektördeki deneyimlerini Solarex İstanbul Fuarı ziyaretçileri ile paylaştı.

solarex 2017

Solarex Fuarında Dev Anlaşma

Kurmuş olduğu santrallerle Türkiye’nin en büyük EPC firması olarak adından söz ettiren Tekno Ray Solar, enerji sektörüne ve ilişkili faaliyetlere yatırımda bulunan özel bir Suudi/Mısırlı sermaye şirketi Al Aboud Holding ile, Solarex Fuarı’nda 6,6 MW’lik bir satış anlaşması imzaladı. 2016 yılından beri Türkiye’de yatırım ve danışmanlık hizmetleri sunan, İstanbul merkezli bir yatırım danışmanlığı şirketi olan Invest Well tarafından yönetilen bu anlaşma çerçevesinde, Tekno Ray Solar tarafından Burdur’da kurulumu gerçekleştirilen ve 6600 kWp kurulu güce sahip olan Burdur GES’in tamamı Al Aboud Holding tarafından satın alındı.

solarex fuarında ges anlaşması
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN