Güvenilirlik

Tekno Şirketler Grubu 30 yıldır Türkiye’de kendi alanında lider konumdadır. Donanımlı ekibi ile sunduğu mühendislik çözümlerinin yanı sıra satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Enerray S.p.A. ise 135 yıllık Maccaferri grubunun bir parçasıdır. Enerray S.p.A. 1,2 GW üzerindeki kurulum tecrübesi ile teknik alandaki kalitesi kanıtlamıştır. Tekno Ray Solar, sektördeki tecrübesi ile güvenilir bir kuruluştur..

Ekonomik Güç

Enerray’ın cirosu, kurulduğu 2007 yılında 5,5 milyon € iken 2010 yılı itibariyle 200 milyon Avro’yu geçen sayılara ulaşmıştır. Satış sonrası servis bakım hizmetleri ve uzun süreli anlaşmaları sayesinde Enerray, güçlü finansal yapısını korumaktadır. Maccaferri Endüstriyel Grubunun konsolide cirosu yıllık 2 Milyar Avro'nun üzerinde ve büyümektedir.

Tekno Şirketler Grubu kurulmuş olduğu 1986 yılından bu yana büyüyen yapısı ile 2013 sonunda 100 Milyon Avro'yu geçen değerleri ve A+ finansal yapısı ile tüm hizmet verdiği sektörlerde liderliğini korumaktadır.

Uzmanlık

Güneş Enerjisi; uzmanlık, bilgi birikimi ve deneyim gerektiren ciddi bir konudur. Biz Tekno Ray Solar olarak,  sizin için kuracağımız tesisin, tasarımı için yapılan ilk analizden, uygulanmasına, devreye alınmasına, tamirine ve uzaktan kontrol edilmesine kadar her alanda en iyi çözümü sağlayacak yüzlerce kW'lık tecrübeye ve uzmanlığa sahibiz.

Deneyim

Ekiplerimiz, PV tesislerinin geliştirilmesi, tasarımı, dizaynı, işletilmesi ve bakımı konularında geniş deneyime sahiplerdir. Ekiplerimiz tarafından kurulan tesislerin toplam gücü 130.000 kWp’dan fazladır.

Garantiler

Müşterilerimize, tesis malzemeleri ile beraber kurulumunu da kapsayan 20 yıllık bir garanti sunuyoruz. İlgi çekici fiyatlarla bakım politikası yürüten büyük sigorta şirketleri ile özel anlaşmalar yapıyoruz.

Enstitü yetkileri ile Güçlü Endüstriyel İlişkiler

EPDK, Yerel Dağıtım Şirketleri ve Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi ile kurduğumuz kalıcı ilişkiler, tesislerin kurulumu ve bağlanması için gerekli olan izinler ve teşvik planları ile ilgili bilgi birikimi sağlamaktadır.

Emniyet ve Çevre

Müşterilerimizi ve kendi çalışanlarımızı korumak için tesislerin kurulumu ve işletilmesi sırasında (özellikle iş yeri güvenliği konusunda) yasal prosedürleri uygulamaktayız.

Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Odaklanıyoruz

Tekno Ray Solar, teşvikler açısından en uygun çözümleri geliştirir. Ekonomik, teknik ve finansal açılardan net bir değerlendirme sunarak en doğru yatırımı yapmanız için size yardımcı olur.

Facebook
Google+
https://www.teknoraysolar.com.tr/gucumuz
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN