Fotovoltaik güneş enerjisi sektörünün en önemli oyuncusu olan Epc firması Tekno Ray Solar, Kayseri’de 6317 kWp kurulu güce sahip olması planlanan “Kayseri BCKK” Kayseri güneş enerjisi santralinin kurulumuna başladı.

Sınırsız enerji kaynağı güneşi, kurduğu GES santrallerinin tüm işletmeler için karlı bir yatırıma dönüştüren Epc firması Tekno Ray Solar, Kayseri BCKK Güneş enerjisi santralinin kurulumuna başladı. Toplamda 110 bin m2’lik alan üzerine kurulması planlanan Kayseri BCKK Güneş enerji santralinin Temmuz ayında devre alınması planlanıyor.

Uzaktan izleme scada sistemi ile üretim değerlerine anlık ulaşabilme imkanı sağlayan Kayseri BCKK Güneş enerjisi santralinin, yılda 10.034.000 kWh elektrik üretmesi hedefleniyor.
En kaliteli santraller, en iyi ürünler ve en verimli tasarım stratejisiyle Tekno Ray Solar tarafından yapılandırılan ve direkt şebekeye bağlı olarak kurulan santral, ürettiği elektriğin tamamının satışını gerçekleştirmeyi planlıyor.

Epc firması Tekno Ray Solar’ın 2016 yılı içerisinde kurulması planlanan 60 MW Güneş Enerjisi Santrali projelerinden, ilki olma özelliğini taşıyan Kayseri BCKK Güneş Enerjisi Santrali’nin, yıllık 15 bin ağacın kurtarılması ve yıllık ortalama 6 bin 500 Ton CO2 salınımını engellemesi ön görülüyor.

En kaliteli güneş enerjisi santralleri, en iyi ürünleri ve en verimli güneş enerjisi santral tasarımı stratejisiyle yola çıkan Epc firması Tekno Ray Solar, Türkiye’nin her noktasında deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor. 30.000 m2’ye varan depo alanları ve anlık uzaktan izleme, raporlama hizmetleri ile satış sonrası hizmet desteğinde de Türkiye’de sektöre liderlik ediyor.

Facebook
Google+
https://www.teknoraysolar.com.tr/en/tekno-ray-solardan-kayseriye-yeni-gunes-enerjisi-santrali
YouTube
LinkedIn
For more information

You can get in touch by calling +90 216 577 63 00Follow us on Social Media!

Subscribe to new updates!

We will let you know about the latest news!


I want to sign upİLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN