60 MW’lık 8 Güneş Enerjisi Santral Projesi


Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en büyük projelerine imza atan ve yatırımları ile fotovoltaik sektörünün dinamiklerine yön veren Epc firması Tekno Ray Solar, 2016 yılı içerisinde zemine monte güneş enerjisi sistemleri ve çatı üzeri güneş enerjisi sistemleri olmak üzere toplamda 60 MW’lık 8 farklı güneş enerji santralinin kurulumunu gerçekleştirmeyi planlıyor.
Sözleşmeleri tamamlanmış olan Güneş Enerjisi Santralleri; Konya, Niğde, Aydın, Burdur ve Ankara’da yer alacak.

Yenilenebilir ve sınırsız enerji kaynağı güneşi, kurduğu santrallerle tüm işletmeler için karlı bir yatırıma dönüştüren Epc firması Tekno Ray Solar; Konya, Niğde, Aydın, Burdur ve Ankara’da toplamda 60 MW’lık 8 farklı Güneş Enerjisi Santralini devreye almayı planlıyor. Şu ana kadar faaliyete aldığı GES santrallerle toplamda 30 MW’lık kurulu güce ulaşan ve uzaktan müdahale edilebilen Online Scada altyapısı ile Türkiye’nin kurulu ve devreye alınmış en büyük güneş enerjisi santrali olan Kızören GES Projesinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Epc firması Tekno Ray Solar, 2016 yılında kurmayı planladığı 60 MW’lık Güneş Enerjisi Santraliyle, Türkiye’de güneş enerjisi kurulumuna büyük katkılar sağlamaya devam ediyor.

Fotovoltaik enerji sektöründe birçok ilke imza atan Epc firması olan Tekno Ray Solar, GES projelerin izinlerinin alınmasından satın alma, GES teşvik ve gümrükleme işlemlerine, en verimli tasarımın yapılmasından, statik hesaplamalarına kadar projenin her sürecini üstleniyor. Anahtar teslimi güneş enerjisi santrali inşası yapan Tekno Ray Solar, tüm projelerinde elektrik şebekesine bağlantı hizmetlerini de sağlıyor.

En kaliteli güneş enerjisi santralleri, en iyi ürünleri ve en verimli tasarım stratejisiyle yola çıkan Epc firması Tekno Ray Solar, Türkiye’nin her noktasında deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor. 30.000 m2’ye varan depo alanları ve anlık uzaktan izleme, raporlama hizmetleri ile satış sonrası hizmet desteğinde de Türkiye’de sektöre liderlik ediyor.

Facebook
Google+
https://www.teknoraysolar.com.tr/en/60-mwlik-8-gunes-enerjisi-santral-projesi
YouTube
LinkedIn
For more information

You can get in touch by calling +90 216 577 63 00Follow us on Social Media!

Subscribe to new updates!

We will let you know about the latest news!


I want to sign upİLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN