Dijital Kütüphane

November 1, 2018

EPDK Yeni Lisanssız Yönetmeliğinin Taslağını Yayınladı

EPDK yeni lisanssız yönetmeliğinin taslağını yayınladı. Elektrik Piyasasında Lisanssız Yürütülebilecek Faaliyetlere İlişkin Yönetmelik’ taslağına ilişkin detaylar için ziyaret edin.
May 14, 2018

EPDK Konya Kızören Güneş Enerjisi Santralini Ziyaret Etti

EPDK görev alanı ile ilgili tesislerdeki uygulamaları yerinde görmek amacı ile düzenlenen teknik gezi kapsamında, 30 kişilik uzman kadro tarafından Tekno Ray Solar Konya Kızören güneş enerjisi santrali saha ziyareti gerçekleştirildi.
May 7, 2018

Güneş Enerjisi Nedir ve Kullanım Alanları

Güneş enerjisi herhangi bir zararlı gaz salınımının olmadığı, doğrudan güneş ışığından üretilen temiz bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisi nedir ve kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgi için ziyaret edin. Tekno Ray Solar
April 25, 2018
çatı güneş enerjisi nedir

Çatı Güneş Enerjisi Nedir? Nasıl Üretilir?

Çatı üzeri güneş nedir? Güneş ışığının enerjiye dönüştürülmesini ifade eden fotovoltaik bir ilkeye dayanan enerji üretim teknolojisidir. Solar çatı uygulamaları ve solar çatı projeleriyle ilgili bilgi almak için ziyaret edin.
April 13, 2018

Güneş Enerjisinin Kullanım Alanları

Birçok farklı alanda ve neredeyse her sektörde kullanılması mümkün olan bir enerji türüdür. Trafik lambaları, sokak lambaları, ev ve fabrika çatıları kullanım alanlarından bazılarıdır.
 
 
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN