Çatı Üzeri Sistemler

çatı üzeri sistemler

ÇATINIZA GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ KURUN, ELEKTRİK FATURASI ÖDEMEKTEN KURTULUN.

Güneş Enerjisi zengini ülkemizde, yeni mevzuatlar ve teşvikler çatı üzerine kurulacak olan Güneş Enerjisi Santrallerini desteklemektedir. Her yıl ortalama %2 oranında artan elektrik fiyatları sebebiyle, enerjiye dayalı üretim maliyetlerinin azaltılabilmesi için Güneş Enerjisi’nden elektrik üretimi çok önemli hale gelmiştir.
200 MW üzerindeki Türkiye kurulumu, 1.000 MW’ın üzerindeki Global kurulumlarımız ile Türkiye’nin lider Güneş Enerjisi şirketi olarak sizleri de çatınızdan para kazanmaya davet ediyoruz.
TEKNO RAY SOLAR, 140 yıllık geçmişi ile Maccaferri Endüstriyel Grubu ve Türkiye’deki 30 yılı aşkın geçmişi ile Tekno Şirketler grubunun ortak kuruluşu olup, uzman ekibi ile en iyi mühendislik çözümlerini sunarak, siz değerli müşterilerimiz için Garantili ve çatınıza özel santraller kurmaktadır.
En doğru Solar Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Santrali çözümünüz için bizi arayın.

Bazı Solar Çatı Üzeri GES Projelerimiz

Solar Çatı Üzeri GES Projeniz İçin İletişime Geçin

Facebook
Google+
https://www.teknoraysolar.com.tr/cati-uzeri-sistemler
YouTube
LinkedIn

Solar Çatı üzeri GES sistemlerimiz, kendi çatınız üzerinde enerjinizi üreterek maliyetlerinizi azaltmanız için idealdir. Mühendislerimiz tarafından sunulan farklı tip tasarımlar sayesinde her türlü çatıya uygun sistemler geliştirmekteyiz. Çatı üzerindeki PV panellerde üretilen elektrik tüm tesisinizin elektrik ihtiyacını karşılayabilir. Buna ek olarak üretim ve tüketiminiz arasındaki farkı devlet tarafından garanti edilen bir fiyatla şebekeye satmanız da mümkündür. Dahası üretiminizin tüketiminiz ile aynı anda olmasına gerek yok. Yenilenebilir Enerji Kanunu enerji üretiminizden önce tüketiminize olanak sağlamaktadır, eğer bir on-grid sisteminiz varsa elektrik depolamaya ihtiyacınız yok. Ayrıca şık görünümlü güneş panelleri PV sistemleri, tasarruf sağlamasının yanında tesisinize çevre dostu bir görünüm kazandırır. Tesisinize ekleyeceğimiz bir pano sayesinde üreteceğiniz elektrik miktarının yanı sıra CO2 emisyon oranını da sürekli takip edebilirsiniz.
Fabrikaların çatılarında ve evlerin çatılarında sıkça görmeye başladığımız güneş enerjisi sistemleri, son zamanlarda ucuz elektrik üretmek isteyenler için ideal bir enerji sistemi haline gelmiştir. Güneşten elektrik üreten ülkeler sıralamasın Türkiye güneş enerjisinden elektrik üretiminde hızla yükseliş göstermektedir.
Kendi elektriğini üretmek ve ihtiyaç fazlasını elektriğinizi devlete satabilirsiniz.
Tüm detay ve sorularınız için Tekno Ray Solar ile iletişime geçin!

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN