2017 Yılını 185 MW Güneş Enerjisi Santral Kurulumu ile Tamamladık

185 mw güneş enerjisi santral kurulumu

2017 Yılını 185 MW Güneş Enerjisi Santral Kurulumu ile Tamamladık

Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en büyük projelerine imza atan, globaldeki yaklaşık 1.100 MW GES Portföyü ve ülkemizdeki yatırımları ile fotovoltaik enerji sektörünün dinamiklerine yön veren EPC firması Tekno Ray Solar, 2017 yılını zemine monte güneş enerjisi sistemleri ve çatı üzeri güneş enerjisi sistemleri olmak üzere toplamda 185 MW’lık güneş enerji santralinin kurulumu ile tamamladı.

2017 Yılını 185 MW Güneş Enerjisi Santral Kurulumu ile Tamamladık

Kurulduğu günden bu yana anahtar teslimi güneş enerjisi santrali projelerine imza atarak, yenilenebilir ve sınırsız enerji kaynağı güneşi tüm işletmeler için karlı bir yatırıma dönüştüren Tekno Ray Solar; kurmuş olduğu santrallerde en ileri teknoloji ve en yüksek verimlilik prensibini benimsiyor.
Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi santrallerinden biri olan Konya Kızören Güneş Enerjisi Santrali başta olmak üzere, birçok farklı ilde güneş enerjisi santrali projeleri bulunan Tekno Ray Solar, toplam 185 MW’lık GES referansı ile projelerine devam ediyor.
Türkiye’de sektöre liderlik eden ve fotovoltaik enerji sektöründe birçok ilke imza atan EPC firması Tekno Ray Solar, güneş enerjisi santrali projelerinde izinlerinin alınmasından satın alma süreçlerine, GES teşvik ve gümrükleme işlemlerine, en verimli tasarımın yapılmasından statik hesaplamalarına kadar Türkiye’nin her noktasında deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor.
Tekno Ray Solar, kurulumunu gerçekleştirdiği güneş enerjisi santrallerinin yanı sıra Türkiye’de ve dünyada güneş enerjisi santrallerinin işletme ve bakım hizmetlerini de gerçekleştiriyor. Bakım ve İşletme hizmeti kapsamında; GES Scada & Uzaktan İzleme Sistemi, güneş enerjisi santralinin kontrolleri, periyodik bakımları, arızalara anında müdahale, panel temizliği, performans ölçümleri, yedek parça yönetimi gibi hizmetler sağlanıyor.
En kaliteli güneş enerjisi santralleri, en iyi ürünler ve en verimli tasarım prensibiyle yola çıkan Tekno Ray Solar, 30.000 m2’ye varan depo alanları ve anlık uzaktan izleme, raporlama hizmetleri ile satış sonrası hizmet desteği de sunuyor.

BENZER İÇERİKLER

Tekno Ray Solar’ın 2017 Hedefi 175 MW GES

Tekno Ray Solar’ın 2017 Hedefi 175 MW ! Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en büyük projelerine imza atan ve yatırımları ile sektörün dinamiklerine yön veren Tekno Ray […]

87 MW’lık GES ile Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz

Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en büyük projelerine imza atan ve güneş enerjisi yatırımları ile sektörün dinamiklerine yön veren Tekno Ray Solar, toplam 10 farklı ilde devam […]

Facebook
Google+
https://www.teknoraysolar.com.tr/2017-yilini-185-mw-gunes-enerjisi-santral-kurulumu-ile-tamamladik
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN